کویل مایکرو چانل دانفوس

شرکت دانفوس با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا  و ایجاد تغییرات در روند طراحی مبدل های حرارتی جهت بهینه سازی، کویل های مایکروچنل را به بازار عرضه نموده است که هدف از آن کاهش مصرف انرژی، ارتقای عملکرد و رسیدن به بسیاری از مزایای دیگر بوده است.

در چیلرها ، پکیج یونیت ها، یونیت های سرد خانه، اسپلیتها و کلیه دستگاه های برودتی شده و علاوه بر کاهش چشمگیر وزن، ابعاد، متریال مصرفی و شارژ مبرد باعث ارتقای عملکرد دستگاه ها و ایجاد تحول در این بخش از صنایع  برودتی شده است.

کویلهای مایکروچنل جایگزینی بسیار عالی برای کویلهای فین تیوب در چیلرها ، پکیج یونیت ها، یونیت های سرد خانه، اسپلیتها و کلیه دستگاه های برودتی شده و علاوه بر کاهش چشمگیر وزن (حدود 70 درصد) ، ابعاد بسیار کامپکت، کاهش متریال مصرفی و کاهش  شارژ مبرد (حدود 70 درصد) شده و علاوه بر آن با افزایش چشمگیر راندمان باعث ارتقای عملکرد دستگاه ها و ایجاد تحول در بخش صنایع  برودتی شده است.

معرفی مایکرو چانل :

شرکت دانفوس با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا  و ایجاد تغییرات در روند طراحی مبدل های حرارتی جهت بهینه سازی، کویل های مایکروچنل را به بازار عرضه نمود که هدف از آن کاهش مصرف انرژی، ارتقای عملکرد و رسیدن به بسیاری از مزایای دیگر بوده است.

اجزای مایکرو چانل :

  • فین ( fin )

فین های شیاردار به گونه ای طراحی گردیده است تا سطح مفید انتقال حرارت افزایش و امکان فرار هوا از روی کویل کاهش یابد در نتیجه افت فشار هوای عبوری کمتر شده در ضــمن رانــدمـان افـزایـش و ســطـح صـدای تـولـیـدی کــاهش
مـی یـابد.

  • لوله ( Tube )

طراحی  هوشمندانه لوله سبب افزایش  سطح تماس مبرد با هوای عبوری شده و علاوه بر افزایش سطح مفید انتقال حرارت و کارایی، باعث کامپکت شدن کویل نیز می گردد.

  • در پوش انتهایی ( End Cap )

جهت ساخت یک کویل با دوام و جلوگیری از هر گونه نشـتـی، در پـوشی به انتـهای بـدنـه مـایـکروچنــل جــوش داده
می شود. در پوش نیز مانند بدنه از جنس آلومینیوم بوده که سبب مقاومت بالا در برابر خوردگی و نشتی می گردد.

  • هدر و بفل ( Header & Baffle )

هدر و بفل در ترکیب با یکدیگر میزان جریان مبرد را کنترل می کنند و با توجه به نوع فاز مبرد کمترین افت فشار را داخل کویل باعث میگردند.

  • پلیت جانبی ( Side Plate  )

پلیت جانبی به گونه ای به یونیت اضافه می گردد که امکان هر گونه مونتاژ بر اساس نیاز مصرف کننده در داخل دستگاه میسر می گردد.

Copyright 2009 – 2017 Techno Service Co. | All Rights Reserved | Powered by KaramiArt